Hurtownia chemii

Antybakteryjne mydło w płynie HDPE

Wysokiej jakości neutralne antybakteryjne mydło w płynie. Posiada bardzo dobre właściwości myjące. Specjalna formuła nadaje właściwości antybakteryjne, potwierdzone badaniami. Gęsta konsystencja, ekskluzywna pielęgnacja skóry, natłuszcza i zmiękcza w głębszych partiach skórę, neutralne pH, pozostawia długotrwały zapach. Dedykowane szczególnie do przemysłu spożywczego.

Sposób użycia: Niewielką ilość mydła nanieść na dłonie, rozprowadzić i dokładnie spłukać wodą

antybakteryjne-mydlo-w-plynie
uniwersalny-plyn-do-czyszczenia

Uniwersalny płyn do czyszczenia

Profesjonalny środek do codziennej pielęgnacji wszelkiego rodzaju powierzchni. Wydajny, myje i nie pozostawia smug oraz zacieków, świeży zapach. Nadaje połysk mytej powierzchni, nie nawarstwia się, zapobiega osadzaniu się brudu.

Zastosowanie: Przeznaczony do powierzchni takich jak: PVC, linoleum, kamień naturalny i sztuczny, również tych pokrytych preparatami polimerowymi. W celu usunięcia mocnego zabrudzenia przemyć powierzchnię nierozcieńczonym płynem naniesionym na gąbkę lub ściereczkę. Można używać do mycia ręcznego i w automatach czyszczących.

Dozowanie: Stężenie 25ml - 200ml na 10L wody w zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni. Automat czyszczący: stężenie 150ml – 200ml na 10L wody, uzależnione od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni. Rozcieńczyć zimną wodą.

Zapachy: konwalia, bambus, czerwona pomarańcza, jabłko-gruszka

Preparat do mycia szyb i powierzchni szklanych

Profesjonalny preparat do mycia wszelkich powierzchni szklanych. Wydajny, szybkoschnący, nie pozostawiający smug. Usuwa zacieki powstałe w wyniku opadów atmosferycznych.

Zastosowanie: Do czyszczenia wysokopołyskowych powierzchni takich jak: szkło, lustra, glazura czy wysokopołyskowe meble.

Dozowanie: Gotowy do użycia. Środek nanieść na czystą szmatkę. Nie wymaga wycierania do sucha i polerowania powierzchni.

Opakowania: 1l, 5l, 500 ml spryskiwacz, 1l spryskiwacz

mycie-szyb-powierzchnie-szklane
czyszczenie-powierzchni-zmywalnych

Preparat do czyszczenia powierzchni zmywalnych

Profesjonalny środek na bazie alkoholu do codziennej pielęgnacji powierzchni wodoodpornych. Wydajny, posiada bardzo dobre właściwości myjące, nie pozostawia smug oraz zacieków, świeży zapach.

Zastosowanie: Przeznaczony do mycia powierzchni takich jak: płytki ceramiczne, tworzywa sztuczne, przeszklenia, okna, ramy, meble i inne powierzchnie podłogowe i ponadpodłogowe. W celu usunięcia mocnego zabrudzenia przemyć powierzchnię nierozcieńczonym płynem, naniesionym na gąbkę lub ściereczkę. Można używać do mycia ręcznego i w automatach czyszczących.

Dozowanie: Stężenie 25ml – 150ml na 10L wody w zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni. Automat czyszczący: stężenie 100 ml – 200 ml na 10L wody uzależnione od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni.

Opakowania: 1l, 5l

Profesjonalne mydło w płynie

Wysokiej jakości neutralne mydło w płynie Aleo.

Posiada bardzo dobre właściwości myjące. Gęsta formuła, ekskluzywna pielęgnacja skóry, natłuszcza i zmiękcza w głębszych partiach skórę, neutralne Ph, pozostawia długotrwały zapach. Dedykowane szczególnie do przemysłu spożywczego, gastronomii.

Sposób użycia: Niewielką ilość mydła nanieść na dłonie, rozprowadzić i dokładnie spłukać wodą.

Zapachy: kwiat konwalii, brzoskwinia, zielone jabłko

Opakowania: 1l, 5l

profesjonalne-mydlo-w-plynie
plyn-do-czyszczenia-sanitariow

Płyn do czyszczenia sanitariatów morski

Profesjonalny preparat do codziennej pielęgnacji sanitariatów. Ekonomiczny, pozostawia przyjemny zapach, nie powoduje odbarwień. Skutecznie usuwa kamień wodny, osady wapienne, cementowe, urynowe, rdzę, tłuszcze oraz pozostałości mydlane. Produkt skuteczny i bezpieczny dla mytych powierzchni.

Zastosowanie: Środek do bieżącego czyszczenia powierzchni oraz urządzeń sanitarnych odpornych na działanie kwasów takich jak: toalety, pisuary, umywalki z porcelany i ceramiki oraz do pomieszczeń sanitarnych.

Dozowanie: stężenie 50ml - 150ml na 10l wody w zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni. W przypadku silnych zabrudzeń stosować środek nierozcieńczony.

Opakowania: 1l, 5l

Płyn do mycia WC

Profesjonalny, skoncentrowany preaparat do usuwania kamienia i rdzy w sanitariatach.

Zastosowanie: Idealnie usuwa zabrudzenia z trudno dostepnych miejsc. Łatwy w aplikacji i dokładnie przylega do czyszczonej powierzchni, działając poniżej lini wody.

Dozowanie: Gotowy do użycia. Rozprowadzić równomiernie pod krawędzią muszli toaletowej. Preparat nanieść na zabrudzoną powierzchnię, odczekać minimum 1 minutę (w zależności od stopnia zabrudzenia), dokładnie umyć i spłukać wodą.

Opakowania: 1l, 5l

plyn-do-mycia-wc
plyn-do-mycia-naczyn-skondensowany

Płyn do mycia naczyń skondensowany

Profesjonalny, silnie skoncentrowany płyn do ręcznego mycia naczyń. Łagodny i chroniący skórę rąk, wydajny środek o delikatnym i przyjemnym zapachu. Neutralny dla skóry. Skutecznie rozpuszcza i usuwa tłuste zabrudzenia.

Zastosowanie: Idealnie nadaje się do mycia naczyń szklanych i ceramicznych oraz przyborów kuchennych.

Dozowanie: 5-50 ml na 10 l wody, w zależności od stopnia zabrudzenia. Po umyciu naczynia spłukać wodą i wysuszyć.

Zapachy: mięta, cytryna

Opakowania: 1l, 5l

Chemia gospodarcza

Mydło w płynie Aleo

Mydło w płynie delikatnie myje twoje ciało i pomaga chronić skórę. Produkt przebadany dermatologicznie.

Uniwersalny płyn do mycia Atti

Wydajny płyn do różnych powierzchni zmywalnych, skutecznie usuwa zabrudzenia, nie pozostawia smug, zapewnia długotrwały, przyjemny zapach.

Płyn do mycia naczyń Naj

Płyn do naczyń - skutecznie usuwa brud, tłuszcz i przypalenia. Delikatny dla rąk.

Płyn do WC Atti

Skutecznie usuwa kamień i rdzę. Pozostawia przyjemny zapach i lśniącą czystą powierzchnię.

Płyn do szyb Atti

Płyn do czyszczenia okien, luster i innych powierzchni szklanych.

chemia-gospodarcza