O firmie

Jakość

SERWIS CZYSTOŚCI stawia na najwyższą jakość świadczonych usług, co leży u podstaw dynamicznego rozwoju i cieszy się uznaniem Klientów. Nasza oferta przeznaczona jest dla odbiorców indywidualnych i firm.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Ofertę cenową przygotujemy po oględzinach obiektu lub konsultacji z Klientem i ustaleniu zakresu prac bądź częstotliwości usług.

Dostarczane przez nas usługi są konkurencyjne cenowo, w terminach zgodnych z oczekiwaniami Klientów, cechuje je profesjonalizm i wysoka jakość wykonania. Nieustannie dążymy do tego, aby marka naszej firmy była wyznacznikiem jakości i zadowolenia Klienta.

serwis-czystosci-na-zewnatrz
serwis-czystosci-technologia-min

Technologia

Dysponujemy najnowszą technologią sprzątania, prania wykładzin, dywanów i tapicerek oraz parkiem wyspecjalizowanych maszyn, co w połączeniu z profesjonalnymi środkami czystości daje gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług przy umiarkowanych cenach.

Usługi pralnicze wykonujemy w naszej stacjonarnej, zautomatyzowanej pralni, wyposażonej w maszyny o najlepszej jakości czyszczenia i suszenia. Zapewniamy transport dywanów, dojeżdżamy też do domu Klienta, wykonując niektóre prace na miejscu.

Zapraszamy do sklepu z chemią gospodarczą i środkami czystości
- oferujemy konkurencyjne ceny.