Maszynowa pralnia dywanów

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, świadczącą profesjonalne usługi czyszczenia dywanów i wykładzin. Dzięki najwyższej jakości oferowanych usług, liczba naszych klientów stale wzrasta, z czego jesteśmy bardzo dumni, a Państwu dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego z niezwykłą starannością.

Dostarczane przez nas usługi są konkurencyjne cenowo, w terminach zgodnych z oczekiwaniami klientów, cechuje je profesjonalizm i wysoka jakość wykonania. Nieustannie dążymy do tego, aby marka naszej firmy była wyznacznikiem jakości i zadowolenia klienta. Nasza oferta przeznaczona jest dla odbiorców indywidualnych, instytucji oraz firm.

Oferta

Pranie dywanów

Automatyczne pranie dywanów i wykładzin „NA WSKROŚ” w kąpieli wodnej jest jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod prania dywanów na świecie. Metoda tego typu czyszczenia jest dogłębna i zarazem pielęgnacyjna. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie czego dowodem są setki klientów korzystających z naszych usług.

Dywany prane na naszej pralni poddajemy procesowi który składa się z sześciu etapów. Każdy dywan jest najpierw znakowany i mierzony, następnie usuwane są z niego wszelkie suche zabrudzenia w procesie trzepania mechanicznego, aby potem móc przejść do prania wstępnego, którego głównym celem jest rozpuszczenie trudniejszych zanieczyszczeń. Kolejno dochodzi do prania zasadniczego a w etapie końcowym do płukania czystą wodą pod ciśnieniem. Następnie dywan jest odwirowany oraz całkowicie wysuszony. Na samym końcu dywan poddawany jest kontroli jakości po czym zostaje przygotowany i zabezpieczony do odbioru bądź wysyłki.

Ręczne pranie dywanów orientalnych

Dywany tkane ręcznie wymagają specjalistycznego podejścia. Do procesu prania tego typu dywanów używamy specjalnych środków, które pozwalają nam uzyskać efekty dla najbardziej wymagających dywanów pochodzących z różnych zakątków dalekich krajów.

W naszej pralni pierzemy je ręcznie, dzięki czemu pozbywamy się wszelkich zabrudzeń, jednocześnie nie uszkadzając ich struktury oraz wyglądu.

Eliminacja roztoczy

Wyeliminujemy roztocza zalegające w Twoich dywanach i wykładzinach dbając o Twoje zdrowie. Specjalny preparat do dezynfekcji posłuży w procesie prania do profesjonalnego wyeliminowania wszelkich alergenów oraz roztoczy. Dywan odzyska dawny blask będąc przyjaznym dla zdrowia.

Usuwanie zapachu

Zadbamy o to, aby Twój dywan miał piękny i przyjemny zapach. Eliminujemy wszelkie źródła nieprzyjemnego zapachu zalegające w Twoim dywanie. Na naszej pralni dywany oraz wykładziny przechodzące przez wieloetapowy proces pielęgnacyjno-czyszczący nabywając w efekcie czysty wygląd oraz przyjemny, świeży zapach. Usuniemy źródło odoru m.in. takie jak: mocz, rozlane lub rozsypane pożywienie, wymiociny, sierść zwierząt.

Usuwanie sierści, włosów

Zalegająca w dywanach i wykładzinach sierść oraz włosy mogą być przyczyną rozwoju bakterii i wirusów. Zadbamy o to, aby Twój dywan był całkowicie wolny od zalegającej w nim wszelkiej sierści oraz włosów. Do tego typu procesu używamy specjalistycznych zbieraków, które szybko i skutecznie usuwają zalegający brud nie uszkadzając przy tym struktury dywanu.

Impregnacja

Zaimpregnujemy Twoją wykładzinę oraz dywan, dzięki czemu na dłużej zostanie zachowana ich czystości oraz ułatwiony zostanie sam proces czyszczenia. Odpowiednio nałożony środek impregnujący osłania pojedyncze nici włókna tworząc ochronną warstwę. Zabrudzenia wszelkiego rodzaju nie są w stanie połączyć się z materiałem tak łatwo jak bez zastosowania impregnatu. Dzięki temu czyszczenie czy odkurzanie Twojego dywanu stanie się o wiele prostsze i przyjemniejsze. Ponadto impregnacja dzięki natłuszczeniu oraz zmiękczeniu włókna powoduje nasycenie kolorów poprawiając wygląd dywanu.

Dezynfekcja - Ozonowanie

Twój dywan będzie wolny od pleśni, grzybów, wirusów i bakterii.

Czyszczenie tapicerki

Technologia czyszczenia tapicerki meblowej

  • Wstępne odkurzanie
  • Nanoszenie środka (prespray)
  • Płukanie
  • Usuwanie plam

Pranie tapicerki samochodowej

Czyszczenie tapicerki składa się z kilku etapów:

  • odkurzenie wnętrza pojazdu
  • pranie ekstrakcyjne: foteli, kanapy, podłogi, zagłówków, boczków drzwi, bagażnika, dywaników materiałowych
  • w razie potrzeby czyścimy podsufitkę
  • czyszczenie i konserwacja pulpitu oraz wszystkich elementów plastikowych
  • usunięcie przykrych zapachów

Czas wykonania usługi wynosi od 3 do 4 godzin w zależności od wielkości pojazdu i stopnia zabrudzenia. Czas schnięcia tapicerki wynosi od 2 do 4 godzin. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, firmy jak i floty samochodowe. Ceny uzależnione są od stopnia zabrudzenia i wielkości pojazdu.

PROPONUJEMY RÓWNIEŻ

Ozonowanie samochodu jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji. Ozon, jako cząsteczka trójatomowego tlenu dąży do utlenienia przez co sterylizuje wszystko z czym ma kontakt. Zatem ozonując wnętrze auta, automatycznie zostanie przeprowadzone ozonowanie klimatyzacji, odgrzybienie jej. W przypadku zabiegu nastawionego tylko na ozonowanie wnętrza, należy również włączyć wentylację, co zapewni ruch powietrza – równomierne rozprzestrzenianie się gazu pozwalające na dotarcie ozonu do każdego miejsca – jest to najważniejsza kwestia podczas usługi ozonowania kubatur.

Ozonowanie zabija: grzyby, zarodniki, pleśnie, roztocze, wirusy, wszelkie formy przetrwalnikowe.

Ozon usuwa wszelkie zapachy (np. dym papierosowy, stęchlizna, pot, zapachy odzwierzęce, zapachy po środkach czyszczących), a nie je maskuje.

Ozon nie pozostawia żadnych chemicznych pozostałości – rozkłada się do tlenu, którym oddychamy – jest ekologiczny.

Cennik

Podstawowe usługi
PRANIE DYWANÓW „ NA WSKROŚ” W KĄPIELI WODNEJ
trzepanie mechaniczne, pranie wstępne, pranie zasadnicze, wirowanie w wirówce, suszenie
17zł/m2
Usługi dodatkowe
IMPREGNACJA
preparat przeciwdziałający zabrudzaniu wykładziny lub dywanu, ułatwiający późniejsze jej wyczyszczenie
5 zł/m2
ELIMINACJA ROZTOCZY
usługa polecana dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie lub astmę
5 zł/m2
USUWANIE WŁOSÓW, SIERŚCI
usługa wykonywana ręcznie przy pomocy specjalnych zbieraków
4 zł/m2
USUWANIE ZAPACHU
skuteczne pozbycie się prawie każdego nieprzyjemnego zapachu
6 zł/m2
OZONOWANIE
usuwanie pleśni, grzybów, wirusów i bakterii
3 zł/m2
Transport dywanów
NA TERENIE MIASTA PIŁY
w obie strony
25 zł
POZA MIASTEM DO 15 KM
w obie strony
40 zł